Otomobil
Kasko poliçesi satın alırken ilk akla gelen riskler, çarpma, çarpışma, yanma ve hırsızlık… Bu risklerin yanısıra öngörülemeyen riskler de bulunmakta. Dolu, sel gibi doğal afetler, halk hareketleri, üçüncü kişilere karşı mali sorumluluğunuzun olduğu durumlar ve daha pek çok riskten aracınız ve siz etkilenebilirsiniz. Sigortacınız olarak en uygun kasko teklifi ile tüm bu risklere karşı sizi ve aracınızı güvence altına alınması konusunda ihtiyaçlarınıza yönelik hizmet verebilmekteyiz
Türkiye’de her türlü motorlu taşıt sahibinin yaptırmakla yükümlü olduğu zorunlu trafik sigortası ile kaza durumu olduğunda, sigorta sahibi güvence altına alınır.

Ev
Hem ev sahiplerinin, hem de kiracıların rahatlıkla yararlanabileceği ürünümüz ile konutunuz ve dilerseniz içinde yer alan eşyalarınız yangından hırsızlığa ve su baskınına kadar birçok riske karşı uygun fiyatlarla güvence altına alınır.

İşyeri
İşyeriniz ve isteğinize bağlı olarak içinde yer alan muhteviyatınız yangın, hırsızlık ve su baskınından iş durması ve kira kaybına kadar birçok riske karşı güvence altına alınır. 

Yat Sigortası

  • Deniz kazası sonucu oluşabilecek hasarlar
  • Yangın, infilak sonucu fiziksel hasar ve kayıplar
  • Tekne ve botların tamamen çalınması
  • Gemiye zorla girilerek donanımın çalınması

Denizdeki olası tehlikelerden hem yatınızı hem de kendinizi en iyi şekilde korumak için geç kalmadan yat sigortanızı yaptırın.