Çalışma arkadaşlarınızın özel sağlık sigortası kullanım alışkanlıklarına organizasyon yapınıza tercihlerinize ve ihtiyaçlarınıza çözüm bulabilmek için çalışıyoruz.

Kurumsal şirketlere yönelik ürünlerimizle hem çalışan sağlığını hem de bütçenizi aynı anda yönetmenize yardımcı oluyoruz.
Kurum çalışanlarına, eş/çocuklarına grup sağlık sigortası yaparak, çalışanların şirkete bağlılıklarını ve motivasyonlarını yükseltmeyi ve diğer yandan iş yerindeki verimliliklerini arttırmayı hedeflemektedir.
Şirket çalışanlarınıza sağlık sigortası yaptırarak hem daha mutlu ve sağlıklı çalışanlara sahip olabilir hem de kurumlar vergisi avantajından faydalanabilirsiniz.
Kurumunuz tarafından ödenecek prim tutarı çalışanlarınızın bordrolarına dâhil edileceği için çalışanınızın elde ettiği vergi avantajı sayesinde eline geçecek net ücretin artmasını sağlayabilir, böylece daha mutlu ve sağlıklı çalışanlara sahip olabilirsiniz.
Bunun yanı sıra, ödenecek prim tutarı kurumlar vergisi matrahı belirlenirken genel gider olarak kabul edildiği için kurumunuz da vergi avantajı sağlayacaktır.